تبلیغات
خوش آمدید - عکسها و گزارش کنسرت گوگوش در دبی

عکسها و گزارش کنسرت گوگوش در دبی

نوشته شده توسط:علی اضغر سالاری
یکشنبه 27 تیر 1389-12:16 ب.ظ

ویدیو جدید گوگوش نازنین را تا امروز ندیده بودم , ولی امروز که ان را دیدم کاملا خشکم زد . ویدیو یی زیبا و در عین حال ساده  و دلنشین . ویدیویی که به زیبایی با آهنگها ما را به قدیم می برد و گوگوش آن زمان و این زمان را در کنار هم به ما نشان می دهد.

ولی اصل کار خود گوگوش است که زیباییش را در این سن و سال به رخ می کشد و نشان می دهد که با وجود اینکه دیگر آن دختر 20 و چند ساله نیست ولی برای سنش بسیار زیباست . و باز هم هم تکرار می کنم گوگوش خودش را زیبا می کند منتها بر اساس ترانه و اگر ترانه ایجاب کند خودش به دست خودش زیبایی را محو می کند ( مثل ویدیو آبی) ولی  نکته بسیار مهم دیگر در مورد گوگوش این است که او هیچ تلاشی برای صاف و یک دست و بی چین و چروک نشان دادن خودش انجام نمی دهد . این امر به راحتی از آرایش او در ویدیو ها و کنسرتهایش مشخص است و با سن خودش کاملا کنار آمده و راحت است و به همین علت به آرایشهای وحشتناک روی نیاورده است .

نکته زیبای دیگر این ویدیو به نظر من اینست که به ما یاد آوری می کند گوگوش در هر سنی گوگوش است و همانطور که والدینمان برایمان تعریف می کرند که او سراسر شیطنت و نشاط بود ما امروز به چشم خود آن نشاط را می بینیم.

درودی هم بر شاعران و آهنگسازان این اثرهای ماندگار

 

درود بر گوگوش همیشه زیبا و هنرمند و جاودان
:درباره وبلاگ


:آرشیو


:پیوندها


:پیوندهای روزانه


:نویسندگان


:نظرسنجی


The theme being used is MihanBlog created by ThemeBox