تبلیغات
خوش آمدید - هفته گذشته شایعه شد که گوگوش و عارف دو خواننده معروف می خواهند با هم ازدواج کنند.

هفته گذشته شایعه شد که گوگوش و عارف دو خواننده معروف می خواهند با هم ازدواج کنند.

نوشته شده توسط:علی اضغر سالاری
یکشنبه 30 خرداد 1389-09:17 ق.ظ

هفته نامه اطلاعات هفتگی شماره 1329 مورخه جمعه 22 اردیبهشت 1346 گرفته شده است.

 

هفته گذشته شایعه شد که عارف و گوگوش ، دو خواننده معروف می خواهند با هم ازدواج کنند.عارف چند روز قبل از همسرش «لیلی» جدا شد و بدنبال این جدایی ، شایعه ی ازدواج اوبا گوگوش که چندی قبل هجدهمین سال تولد خود را جشن گرفت سر زبانها افتاد.

 

اگر این ازدواج سر بگیرد عارف برای سومین بار داماد خواهد شد ، او یکبار در نوزده سالگی با دختری  ازدواج کرد و صاحب دو فرزند شد ...و بعد با «لیلی» پیوند زناشویی بست که ثمره این ازدواج دختری به   نام «سابرینا» است.


عارف 27 سال دارد، او زمانی فوتبال بازی می کرد،و حتی نزدیک بود به عضویت تیم ملی درآید ، ولی بعد از همه چیز چشم پوشید و خوانندگی را به همه چیز ترجیح داد. عارف تاکنون صدها ترانه خوانده و به لهجه های محلی ایرانی آشنایی دارد و نیز بارها از او دعوت به عمل آمده است که در فیلمهای ایرانی شرکت جوید اما نپذیرفته.

 

گوگوش 18 سال دارد ، او از 5 سالگی وارد عالم هنر شده و تاکنون علاوه بر خوانندگی در چندین فیلم بازی کرده است . می گویند چندی قبل یکی از خواستگاران ثروتمند گوگوش حاضر شد مبلغ پانصد هزار تومان مهریه نقد به او بپردازد تا گوگوش به همسری وی درآید اما گوگوش این پیشنهاد را رد کرد.به هر حال اگر ازدواج عارف و گوگوش سر بگیرد آن دو یک زوج هنری تشکیل داده و آهنگ های جدیدی  

 

به طور دو صدایی اجرا خواهند کرد.اکنون نیز به طور دو صدایی در یکی از کاباره ها می خوانند.


 

توضیح از مدیر سایت: عارف عارف کیا متولد19 مرداد 1319 در تهران می باشد.در مجموع 4 بار ازدواج کردند ، صاحب 3 فرزند دختر و یک فرزند پسر شدند که متاسفانه در سال گذشته فرزند پسر ایشان به دلیل سرطان لوزالمعده درگذشتند.عارف دربازیهای آسیایی 1974 تهران در مراسم اختتامیه در حضور بیش از صدهزار نفر با ارکستر هفتاد نفری به رهبری حشمت سنجری ، و با شعر دکتر نیر سینا به اجرای برنامه پرداخت.

 

 

 

هفته نامه اطلاعات هفتگی شماره 1331 مورخه جمعه 5 خرداد 1346


 

گوگوش درباره ازدواج خود حرف می زند : من طالب مردی هستم که چشم به ثروتم ندوزد.

 

هر روز ده ها نامه عاشقانه دریافت می کنم و از نویسندگان این نامه ها می خواهم اگر واجد شرایط هستند بیایند با پدرم مذاکره کنند.

 

گوگوش قبل از هر چیز گفت : مجله محبوب من اطلاعات هفتگی در دو هفته قبل خبری داشت مربوط به ازدواج من و عارف .درباره ازدواج من و عارف باید بگویم که متاسفانه یا خوشبختانه این شایعه حقیقت ندارد . من عارف را مثل برادرم و مثل پدرم دوست دارم و قبل از اینکه عاشق خودش باشم عاشق صدایش هستم . من صدای عارف را واقعا دوست دارم از آن گذشته او الان نامزد دارد و تاکنون دو بار ازدواج کرده و پدر سه بچه است . من فکر می کنم علاقه و همکاری صمیمانه من و عارف موجب شد که شایعه ازدواج ما قوت بگیرد .

 

من پرسیدم : در این صورت گوگوش خانم، کی ازدواج میکنی،دلت می خواهد شوهر آینده ات چه جور مردی باشد ؟

 

من سالهاست که با هنرم ازدواج کرده ام . الان دوران ماه عسل هنر را می گذرانم . هنر من خوانندگی و بازیگری در فیلم است .باور کنید آقا وقتی جلوی دوربین می روم خودم را مثل پرنده ای در آسمان حس می کنم . همانقدر احساس لذت می کنم که یک پرنده در هوا و آسمان شادی می کند .من در حال حاضر یک پاکباخته هنر هستم . کتابهای خوب می خوانم ، من تمام کتابهای ارونقی کرمانی را خواندم ، امشب دختری میمیرد را دو بار و عجیب از این نویسنده که سردبیر  شما نیز هست و با خبر هفته قبل کلی دلخورم کرد خوشم می آمد،  شعر هم می خوانم از فروغ فرخزاد و نادرنادرپور، البته مرا آدم مرده پرستی ندانید تا قبل از مرگ فروغ من او را نمی شناختم و این تقصیر من نیست .من بعضی وقتها که مطالعه یک کتاب عشقی را تمام می کنم راجع به عشق فکر می کنم.در حال حاضر خواستگار زیاد دارم ، روزی نیست که ده تا بیست تا و بعضی وقتها پنجاه تا نامه عاشقانه از گوشه و کنار مملکت و حتی کشورهای خارجی برای من نرسد که مضمون آنها یکی است ، آنها عاشق شده اندو از درد عشق می نالند .خیلی از نامه ها بچه گانه و پوچ است، یکی پولش را به رخم می کشد و یکی دیگر فقر و بیچارگیش را و می بینید که جواب دادن به این نامه ها کار احمقانه ای است ولی خوب اگر آنها واقعا واجد شرایط هستند بیایند با پدرم حضورا صحبت کنند ؟

 

شرایط ازدواج شما چیه گوگوش خانم؟

 

اول از نظر شخصیت باید همپایه خودم باشد و در ضمن فقیر و بی پول نباشد که چشمش به پول و در آمدم باشد ،باشعور و فهمیده و عمیق و منطقی فکر کند . در ایجاد تفاهم و تشکیل انون گرم خانوادگی پیشی بگیرد ، اگر روزی نخواستم کار بکنم و پول دربیاورم او باز هم مرا دوست داشته باشد ،من عشق را دوست دارم و همسر آینده من باید تا آخر عمر به این عشق متقابل لطمه نزند . پدرم همیشه می گوید من نمی دانم چرا خواستگارهای گوگوش از من میترسند ، خیال می کنند من لولوخورخوره ام و خود صابر اضافه میکند:

 

حقیقت این است که سختگیری در مورد گوگوش وظیفه من است ، برای این که من پدر او هستم و سعادت و خوشبختی دخترم را می خواهم و با این وصف هروقت یک مرد نجیب و با شرافت که واقعا دخترم را دوست داشته باشد و به خواستگاری دخترم بیاید با میل و رغبت از او استقبال می کنم.

 

گوگوش خانم، مشخصات همسر آینده شما چی باید باشد؟

 

گوگوش گفت:مرد زندگی من باید هم قد خودم نه قد بلند و نه قد کوتاه باشد،نه زیاد پیر و نه زیاد جوان بین 25 و 26 و 27 سال سن داشته باشد و وقتی هم ازدواج کردم دلم می خواهد یک پسر و یک دختر داشته باشد.گوگوش و پدرش در این وقت در مورد مطلبی با هم مشورت کردند و گوگوش گفت: یک خبر تازه برای شما که خبرنگار اطلاعات هفتگی هستید دارم و آن هم استخدام یک مدیر تبلیغاتی استکه در ایران سابقه ندارد ، از این پس خبرهای مربوط به مرا مشاور مطبوعاتی من در اختیار شما می گذارد .این کار به چند دلیل لازم بود ، اول اینکه کار سینمایی من خیلی زیاد شده و دوم این که مردم و مطبوعات عجیب به من توجه پیدا کرده اند ، امیدوارم هنرپیشه های دیگر هم همین کار را بکنند .همانطور که هنر پیشگان خارجی هر کدام چند مدیر تبلیغاتی دارند
:درباره وبلاگ


:آرشیو


:پیوندها


:پیوندهای روزانه


:نویسندگان


:نظرسنجی


The theme being used is MihanBlog created by ThemeBox